Dom

MSAC CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny MSAC CO.,LTD Certyfikaty
Chiny MSAC CO.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Dziękuję Jasonie, praca z Tobą jest przyjemna.

—— Mózg

Drogi Jasonie, jesteś najlepszy.

—— Kevin Altendorf

Po 17 latach koszmaru produkcji i importu skrzynek z Chin Jason i jego firma byli odpowiedzią na modlitwę.

—— Michael Dennis

Jason i jego firma są naprawdę dobrzy, z jego firmą współpracuję od 2016 roku. Jego firma zawsze dostarcza towar na czas w doskonałej jakości aluminiowej obudowie.

—— Piotr

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Nasza fabryka zlokalizowana w mieście Foshan jest wiodącym producentem specjalizującym się w projektowaniu i produkcji wielu rodzajów i stylów walizek aluminiowych, takich jak walizki narzędziowe, kosmetyczki, kosmetyczki, profesjonalne kosmetyczki, futerały, walizki, aktówki, teczki, etui do przechowywania, etui na płyty CD / DVD, etui na grilla, futerał na broń, futerał na zegarek, futerał na instrumenty muzyczne, futerał na samolot, futerał na sprzęt zrobotyzowany, komercyjny i przemysłowy futerał demonstracyjny, futerał na chip do pokera, futerał na sprzęt medyczny i oryginalne style żądanych przez klienta designerskich futerałów.Jeśli jest wykonany z aluminium i jest to obudowa, możemy go zaprojektować i wyprodukować zgodnie z wymaganiami.


  Nasze produkty cieszą się doskonałą reputacją, na którą ciężko pracowaliśmy, wśród naszych klientów z Ameryki Północnej, Europy, Japonii i Azji Południowo-Wschodniej.Kierowany przez menedżera z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, nasz zespół badawczo-rozwojowy jest chętny i wykwalifikowany do obsługi zamówień na aluminiowe obudowy OEM.Przykładowy czas realizacji to tylko trzy dni!Dzięki zdolności produkcyjnej 3000 sztuk dziennie Twoje zamówienia będą realizowane szybko i profesjonalnie na najwyższym poziomie.

   

   

  Poniżej kilka zdjęć naszej fabryki.

   

  MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0

   

   

  Przypadki montażowe:

  MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 1MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 2

   

   

  Kontrola jakości:

  MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 3MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 4MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 5

   

   

  Etui do przechowywania:

  MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 6MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 7

   

  Ładowanie kontenera:

  MSAC CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 8

   

Szczegóły kontaktu
MSAC CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Jason

Tel: +86 159 2039 5657

Faks: 86-757-85439523

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)