Być najlepszym dostawcą świata.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

MSAC CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Aluminiowy futerał na narzędzia na sprzedaż
dobra jakość Aluminiowy futerał na narzędzia na sprzedaż
Dziękuję Jason, z przyjemnością się z tym pracuje.

—— Mózg

Drogi Jason, jesteś najlepszy. Już to uwielbiam robić z tobą.

—— Kevin Altendorf

Po 17 latach koszmaru produkcji i importowania skrzynek z Chin Jason i jego firma byli odpowiedzią na modlitwę. Najwyższa jakość, szczerość, wierność ich słowa, prawie 0 procent wskaźnika defektu i zawsze chętny do pomocy w każdej mojej potrzebie. Szkoda, że ​​nie odkryłem Jasona i jego firmy lata temu.

—— Michael Dennis

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Nasza fabryka znajduje się w mieście Foshan, jest wiodącym producentem specjalizującym się w projektowaniu i produkcji wielu rodzajów i stylów obudów aluminiowych, takich jak walizki na narzędzia, kosmetyczki, kosmetyczki, profesjonalne pudełka do makijażu, futerały, etui na dokumenty, teczki, skrzynie do przechowywania, walizki na płyty CD / DVD, walizki na grill, walizki na broń, etui na zegarek, walizki na instrumenty muzyczne, walizki na walizki, walizki na roboty zrobotyzowane, walizki komercyjne i przemysłowe, pokrowce na chipy, walizki na sprzęt medyczny i oryginalne modele etui wymagające klienta. Jeśli jest wykonana z aluminium i jest to sprawa, możemy ją zaprojektować i wyprodukować, bez względu na zapotrzebowanie.


  Nasze produkty mają doskonałą reputację, ciężko pracowaliśmy, aby zarobić wśród klientów z Ameryki Północnej, Europy, Japonii i Azji Południowo-Wschodniej. Kierowany przez kierownika z wieloletnim doświadczeniem projektowym, nasz zespół R & D jest chętny i wykwalifikowany do obsługi zamówień aluminiowych OEM. Przykładowy czas realizacji to tylko trzy dni! Dzięki zdolności produkcyjnej 3000 jednostek dziennie, Twoje zamówienia będą realizowane szybko iz najwyższą jakością profesjonalizmu.

  Poniżej zdjęcia z naszej fabryki.

  Przypadki montażowe:

  Kontrola jakości:

  Storage case:

  Ładowanie kontenera:

 • OEM / ODM
 • R
Szczegóły kontaktu
MSAC CO.,LTD

Tel: 86-757-85439533

Faks: 86-757-85439523

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)